PREDAJ LASEROVÝCH ZARIADENÍ

 

Kvalita z Balkánu

V roku 2016 sme získali obchodné zastúpenie pre značku iSLPhotonics a prezentujeme ich radu laserových produktov z kategórie malých, strených a veľkých formátov.

OPTIMUS

Vysokorýchlostné 2D laserové rezacie zariadenie na materiál s veľkosťou maxim

álne 1250 x 2500 mm. Model dosahuje výnimočný výkon a trvalé a spoľahlivé výstupy, výrobky produkuje s jedinečnou kvalitou a rýchlosťou. S cieľom byť jedným z najkompaktnejších strojov na svete má Optimus nevídaný pomer ceny a kvality.

Viac informácii TU

GLADIUS

Séria GLADIUS je vysokorýchlostné 2D laserové rezacie zariadenie pre platne s veľkosťou maximálne 1050 x 2050 mm. Kompaktné telo stroja je rozumne navrhnuté tak, aby poňalo všetky potrebné systémy. Prach a kovové častice, ktoré zostávajú po rezaní padajú rovno do zberačov umiestnených pod rezacím stolom. Laserový systém je určený pre malé a stredne veľké výrobné podniky. 

Viac informácii TU

MAXIMUS

Naše laserové rezacie systémy navrhujeme a vyrábame podľa konceptu “menej je viac” s cieľom vytvoriť extrémne kompaktné stroje, ktoré vyžadujú minimálny pracovný priestor a zároveň disponujú špičkovými súčiastkami. Séria MAXIMUS je vysokorýchlostné 2D laserové rezacie zariadenie pre platne s veľkosťou maximálne 1500 x 3000 mm. Dva výmenné stoly a sofistikovaný dizajn tela stroja zvyšujú efektivitu a skracujú čas potrebný na nakladanie a vykladanie materiálu.

Viac informácii TU